Björn Forsberg A/S adresser og kort

OBS: faktura sendes til faktura@bforsberg.dk

Hovedkontor:
Gammelsøvej 26
4760 Vordingborg
Tlf. 5540 7776
E-mail: maler@bforsberg.dk
> Se kort


Afdeling Nord:

Brandstrupvej 10
2610 Rødovre
> Se kort

Afdeling Syd:
Skovalleen 30 – 32 Hal H.
4800 Nykøbing Falster
> Se kort

 

 

Björn Forsberg A/S adresser og kort

Hovedkontor:
Gammelsøvej 26
4760 Vordingborg
Tlf. 5540 7776
E-mail: maler@bforsberg.dk
> Se kort


Afdeling Nord:

Brandstrupvej 10
2610 Rødovre
> Se kort

Afdeling Syd:
Skovalleen 30 – 32 Hal H.
4800 Nykøbing Falster
> Se kort

Salg

Direktør Malermester Björn Forsberg

Direktør Björn Forsberg
Malermester/ salg
T. +45 40 56 06 01
M.  maler@bforsberg.dk

Bettina Gerlach
Administrerende afdelingsleder Nord / Salg
T. +45 30 12 66 34
M. bettina@bforsberg.dk

Brian Koch Larsen
Projektkoordinator
T. +45 28 93 49 00
M. bjoern.salg@bforsberg.dk

HR – IT og Arbejdsmiljøansvarlig

Merete Forsberg
T. + 45 23 44 77 76
M. merete@bforsberg.dk

Økonomi

Lisbeth Christensen
Økonomiansvarlig
T. +45 51 55 91 24
M. Lisbeth@bforsberg.dk        Faktura sendes til faktura@bforsberg.dk

Marianne Frederiksen
Kontormedhjælper
T. +45 28 92 42 20
M. marianne@bforsberg.dk

Drift Afd. Nord

Jens Gerlach
Driftsleder
T. +45 60 38 90 59
M. Jens@bforsberg.dk

Flemming Nielsen
Driftsleder
T. +45 28 94 12 66
M. flemming@bforsberg.dk

Drift Afd. Midt/Syd

Rikke Jensen
Driftsleder
T.+45 40 83 80 26
M. rikke@bforsberg.dk

Bjarne Knudsen
Driftsleder
T. +45 28 12 71 55
M. bjarne@bforsberg.dk

Lager Syd

Torben Hansen
Lagermand
T. +45 60 38 90 50
M. torben@bforsberg.dk